شرکت تدبیرسازان سرآمد | نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، بلوار میرداماد، خیابان دکتر محمدمصدق (نفت جنوبی)، خیابان تابان، پلاک ۱۵

تلفن تماس :

26401812-13 - (021)

آدرس ایمیل :

info@tadbirsazansaramad.com

درباره ما

با اجرای اصـل ۴۴ قانون اسـاسی جمهوری اسـلامی ایران و به منظور جلب سرمایه‌های بخش غیردولتی در زمیـنه تولیـد برق، شرکت تدبیرسازان سرآمد با سـرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های گسـترش انرژی پاسارگاد، آرین ماهتاب گسـتر و مدیریت انرژی امید تابان هور از سال ۱۳۹۰ جهت شرکت در مناقصه نیروگاه سـیکل ترکیبی ارومیه و فعالیت در زمینه تولید و فروش انرژی الکتریکی آغاز به کار کرد. 

در حال حاضر این شرکت مالکیت نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیـه را با ظرفیت تولید حدود 1500 مگاوات که شامل ۶ واحد گازی V94.2 و سه واحد بخار می باشد را بر عهده دارد.

چشم‌انداز

ماموریت

بخش‌های اصلی شرکت

برنامه ریزی و بازار برق

برنامه ریزی و بازار برق

واحد برنامه‌ریزی و بازار برق شرکت تدبیرسازان سرآمد، فرآیند بررسی وضعیت برنده‌شدن نیروگاه در بازار برق، قیمت‌دهی روزانه برق و تعیین استراتژی‌های فروش برق نیروگاه را برعهده دارد.

بخش گازی نیروگاه

بخش گازی نیروگاه

در حال حاضر ظرفیت نامی نیروگاه در بخش گازی حدود 1005 مگاوات است که شامل یک واحد گازی 157.5 مگاواتی V94.2 و دو واحد گازی ۱۶۲ مگاواتی مدل V94.2 (طرح نیام) و سه واحد گازی 174.5 مگاواتی V94.2 (آپگرید شده طرح T90) می‌باشد.

طرح توسعه بخش بخار

طرح توسعه بخش بخار

با تکمیل سه واحد بخش بخار که شامل ۳ واحد ۱۶۰ مگاواتی می باشد، ظرفیت اسمی نیروگاه به حدود 1500 مگاوات افزایش پیداخواهد کرد و راندمان آن از ۳۲% به ۴۸% افزایش می‌یابد.

جدیدترین اخبار و مقالات سایت

بازدید اعضای هیات مدیره شرکت از نیروگاه- اردیبهشت 1403

بازدید اعضای هیات مدیره شرکت از نیروگاه- اردیبهشت 1403

بازدید مدیران و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت تدبیرسازان سرآمد، سهامداران، مدیرعامل محترم هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور، مدیران محترم شرکت های گروه مپنا به عنوان پیمانکار اصلی پروژه احداث بخش بخار، مدیران محترم شرکت آفاق انرژی پارس به ...

روزشمار پروژه احداث سه واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

روزشمار پروژه احداث سه واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

مروری بر روند احداث سه بوک بخار 160 مگاواتی نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه از زمان شروع پروژه تا سنکرون نهایی آخرین واحد بخار و اتصال به شبکه برق سراسری کشور مروری بر پیشرفت و توسعه نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه و ...

مروری بر عملکرد شرکت تدبیرسازان سرآمد از زمان واگذاری به بخش خصوصی

مروری بر عملکرد شرکت تدبیرسازان سرآمد از زمان واگذاری به بخش خصوصی

مروری بر عملکرد شرکت تدبیرسازان سرآمد از زمان واگذاری به بخش خصوصی در سال 1390 تا انتهای سال 1402 جا دارد از زحمات کلیه مدیران، مهندسین، کادر فنی، پرسنل و تکنسین ها و کلیه همکاران و دست اندركاران محترم از ...

سهامداران عمده

pedc-logo
شرکت گسترش انرژی پاسارگاد
mah-taab-logo
شرکت تولیدی آرین ماهتاب گستر
energyomid-logo
شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

همکاران ما در پروژه ها