شرکت تدبیرسازان سرآمد | نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، بلوار میرداماد، خیابان دکتر محمدمصدق (نفت جنوبی)، خیابان تابان، پلاک ۱۵

تلفن تماس :

١٣-۰۲۱-۲۶۴۰۱٨۱۲

آدرس ایمیل :

info@tadbirsazansaramad.com

درباره ما

با اجرای اصـل ۴۴ قانون اسـاسی جمهوری اسـلامی ایران و به منظور جلب سرمایه‌های بخش غیردولتی در زمیـنه تولیـد برق، شرکت تدبیرسازان سرآمد با سـرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های گسـترش انرژی پاسارگاد، آرین ماهتاب گسـتر و مدیریت انرژی امید تابان هور از سال ۱۳۹۰ جهت شرکت در مناقصه نیروگاه سـیکل ترکیبی ارومیه و فعالیت در زمینه تولید و فروش انرژی الکتریکی آغاز به کار کرد. 

در حال حاضر این شرکت مالکیت نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیـه را با ظرفیت تولید حدود 1500 مگاوات که شامل ۶ واحد گازی V94.2 و سه واحد بخار می باشد را بر عهده دارد.

چشم‌انداز

ماموریت

بخش‌های اصلی شرکت

برنامه ریزی و بازار برق

برنامه ریزی و بازار برق

واحد برنامه‌ریزی و بازار برق شرکت تدبیرسازان سرآمد، فرآیند بررسی وضعیت برنده‌شدن نیروگاه در بازار برق، قیمت‌دهی روزانه برق و تعیین استراتژی‌های فروش برق نیروگاه را برعهده دارد.

بخش گازی نیروگاه

بخش گازی نیروگاه

در حال حاضر ظرفیت نامی نیروگاه در بخش گازی حدود 1005 مگاوات است که شامل یک واحد گازی 157.5 مگاواتی V94.2 و دو واحد گازی ۱۶۲ مگاواتی مدل V94.2 (طرح نیام) و سه واحد گازی 174.5 مگاواتی V94.2 (آپگرید شده طرح T90) می‌باشد.

طرح توسعه بخش بخار

طرح توسعه بخش بخار

با تکمیل سه واحد بخش بخار که شامل ۳ واحد ۱۶۰ مگاواتی می باشد، ظرفیت اسمی نیروگاه به حدود 1500 مگاوات افزایش پیداخواهد کرد و راندمان آن از ۳۲% به ۴۸% افزایش می‌یابد.

جدیدترین اخبار و مقالات سایت

سنکرون رسمی واحد سوم بخار نیروگاه ارومیه با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سنکرون رسمی واحد سوم بخار نیروگاه ارومیه با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی؛ سومین واحد بخار نیروگاه ارومیه بصورت رسمی به شبکه سراسری متصل شد. با اتصال سومین واحد بخار نیروگاه ارومیه به ظرفیت ۱۶۰ مگاوات توان اسمی تولید این ...

سنکرون موفق واحد سوم بخش بخار نیروگاه ارومیه

سنکرون موفق واحد سوم بخش بخار نیروگاه ارومیه

سنکرون موفق واحد سوم بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه به ظرفیت 160 مگاوات در تاریخ دوم اسفند ماه سال 1401 و تکمیل بزرگترین پروژه سرمایه گذاری نیروگاهی غرب کشور با همکاری بانک صنعت و معدن و صندوق توسعه ملی ...

سهامداران عمده

pedc-logo
شرکت گسترش انرژی پاسارگاد
mah-taab-logo
شرکت تولیدی آرین ماهتاب گستر
energyomid-logo
شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

همکاران ما در پروژه ها