شرکت تدبیرسازان سرآمد | نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، بلوار میرداماد، خیابان دکتر محمدمصدق (نفت جنوبی)، خیابان تابان، پلاک ۱۵

تلفن تماس :

١٣-۰۲۱-۲۶۴۰۱٨۱۲

آدرس ایمیل :

info@tadbirsazansaramad.com

نخستین واحد بخار نیروگاه ارومیه افتتاح می‌شود

نخستین واحد بخار نیروگاه ارومیه افتتاح می‌شود

روز سه شنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۹ نخستین واحد بخار نیروگاه سیکل‌ترکیبی ارومیه با اعتباری بالغ بر ۱۲۸ میلیون یورو با سرمایه گذاری بخش خصوصی(شرکت تدبیرسازان سرآمد) توسط وزیر محترم نیرو به بهره‌برداری می‌رسد.

در راستای افزایش تولید برق، پاسخگویی به رشد مصرف در منطقه و همچنین افزایش راندمان نیروگاه‌های گازی با تبدیل آن به سیکل ترکیبی، احداث سه واحد بخار در نیروگاه ارومیه در دستور کار قرار گرفته است.

ظرفیت هر یک از این واحدها ۱۶۰ مگاوات است که با تکمیل سه واحد بخار نیروگاه ارومیه ضمن افزایش ۴۸۰ مگاواتی توان تولید برق مجموعه، سالانه حدود ۷۸۳ میلیون مترمکعب نیز در مصرف سوخت صرفه‌جویی خواهد شد.

بر همین اساس، نخستین واحد بخار ۱۶۰ مگاواتی نیروگاه سیکل‌ترکیبی ارومیه با اعتباری بالغ بر ۱۲۸ میلیون یورو و با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسط شرکت تدبیرسازان سرآمد، به دستور مقام محترم ریاست جمهوری، توسط وزیر نیرو به بهره‌برداری می‌رسد. با بهره برداری از این پروژه ها، علاوه بر افزایش قابلیت اطمینان شبکه برق استان در بخش‌های انتقال، فوق توزیع و توزیع نیروی برق، میزان تلفات شبکه منطقه نیز به مقدار قابل توجهی کاهش یافته و تامین برق برای بخش‌های صنعت، کشاورزی، خانگی و … با اطمینان بیشتری صورت می‌گیرد.

آخرین مقالات

اطلاعات تماس

  • تهران، بلوار میرداماد، خیابان دکتر محمدمصدق(نفت جنوبی)، خیابان تابان، پلاک ۱۵
  • ۲۶۴۰۱۸۱۲-۱۳ - (۰۲۱)
  • info@tadbirsazansaramad.com